sobota, 18 kwietnia 2015

Egzystencjalnie

Pierwsze posty nie są fajne. Serio.

Wiadomo, każdy chce zrobić na potencjalnych odbiorcach swojej twórczości jak najlepsze wrażenie. Z tego powodu stara się poukładać zdania spójne pod względem logicznym, stylistycznym i cholera wie jeszcze jakim. Najlepiej, by przy okazji zabłysnąć ciętym humorem, nieszablonowością, inteligencją. Kipieć oryginalnością, ot co.
Najśmieszniejsze jest, iż właśnie oryginalnych blogów mi tu brakuje. Każdy zaczyna tak samo. "Cześć, jestem XYZ".
No dobra, może nie każdy, aczkolwiek znacząca większość.
W pierwszym odruchu również zastanowiłam się nad rozpoczęciem, które przybliży Wam nieco moją skromną osobę. "Cześć, jestem Loarie". Może właśnie tak powinnam zrobić? Przedstawić się grzecznie, napisać co lubię, a czego nie. Utarte schematy nie mogą być złe, bo inaczej już dawno ktoś by od nich odstąpił.

Nieważne. Jak już mówiłam - pierwsze posty nie są fajne. Powiedzmy zatem, iż jest to mój drugi post! Przecież to mój blog, mój świat, moje palce uderzające w klawiaturę. Kto mi zabroni? Ha.

Jest już całkiem późno. Mam za sobą zarwaną noc, gdyż byłam w kinie na maratonie horrorów. To chyba z powodu niewyspania zebrało mi się na te blogowo-egzystencjalne rozważania, które w efekcie nie doprowadziły mnie donikąd.
Powinnam pójść poromansować ze swoim łóżkiem, albowiem w chwili obecnej to najlepsze, co mogę zrobić. Usnę z cudowną piosenką brzmiącą w słuchawkach i ze świadomością, że gdy rano przeczytam to, co tu powypisywałam, z rozpaczy nad własną głupotą przybiję piątkę biurku. Jednakże nie dłonią, a czołem.
Dobranoc.3 komentarze:

 1. Nie jest źle ^^"
  Cześć, jestem Iris. (。-_-。 )人( 。-_-。)
  Dla mnie pierwszy post też był problemem, nie wiedziałam co napisać o sobie, żeby nie było zbyt intymnie, ale też zbyt ogólnie.
  Zapowiada się naprawdę fajny blog
  Życzę Ci wytrwałości! (´ ▽`).。o♡

  http://cute-world-by-iris.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny post .pomimo ,że pierwszy :d
  Widać ,że wiesz co chcesz napisać i bardzo fajnie się to czyta.
  Będę wpadać częściej ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog, czekam na kolejne wpisy i życzę powodzenia w blogowaniu ! :)
  Konkursy internetowe

  OdpowiedzUsuń